Siber Teknoloji Yazılım

Hakkımızda

Misyonumuz

Müşteri odaklı çalışma prensibini benimsedik. Kurulum, eğitim ve daha sonraki teknik destek ve garanti süreleri boyunca, müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Kurulumu bizzat gelerek biz gerçekleştiriyoruz. 1 Gün boyunca eğitim veriyoruz. Bu eğitim içerisinde, stok ve satış alt yapılarının kurulması, markaların tanımlanması, stok girişlerine başlanması ve barkodlamanın başlatılması da dahildir. O andan itibaren, takıldığınız her konuda, her türlü eğitim ihtiyacınızda gerek telefonla, gerekse internet üzerinden online bağlantılar yaparak müşterimize yardımcı oluyoruz.

Optik sektöründeki kurumsallaşmanın gerektirdiği tüm alt fonksiyonlara sahip olan SiberOptik; zaman içinde müşterilerimizin vazgeçilmezi haline gelmektedir. Değişen şartlara uyum sağlamak amacıyla gereken ilave operasyonlar anında sisteme entegre edilebilmektedir. Bunlara ek olarak programın daha geliştirilmesi konusunda müşterilerimizde talepte bulunabilmektedirler. Eğer müşterimizin talebi diğer müşterilerimizin de işine yarayacak bir talepse, SiberOptik programımıza eklenir. Bütün bu eklemeler ve güncellemeler internet depomuzdan, güncellemeleri al diyerek müşterilerimiz tarafından otomatik olarak kendilerine yüklenebilir.

Müşterimizin kendisinin de yapabileceği, onların kullanımına açılan rapor tasarımlarını çoğu zaman onlar adına biz yapıyoruz. Fatura tasarımları, müşteri belgesi tasarımları, satış föyü tasarımları, resmi kurum liste tasarımları, barkod tasarımları genellikle bizim tarafımızdan yapılıyor.

Bizler, müşterilerimizin daha rahat, daha kolay, daha hızlı, daha kazançlı çalışması için uğraşıyoruz. Müşterilerimiz bizi arkadaşlarına, dostlarına tavsiye ederek teveccüh gösteriyor.

Hoşgeldiniz!

Siber İle SGK Ya E-fatura Çok Kolay

 İndirmiş olduğunuz dönem sonu pdf dosyanızı tek tuşla Siber’e aktarın ve e-fatura kesin

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70

TİTUBB’lü Ürünleri ÜTS’ye Kayıt Etmek

 Siber’de Hazırladığımız şablon ile artık çok kolay

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70