Siber Teknoloji Yazılım

Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Uzmanlarımız, müşterilerimiz için yenilikçi ve fark yaratan çözümler sunarak onların fırsatlardan maksimum şekilde faydalanmalarını sağlarlar.

Strateji ve Operasyonlar

Doğru stratejik kararların alınması ve kusursuz bir şekilde uygulanması günümüzde hiç olmadığı kadar önem kazanmıştır. Siber Teknoloji, şirketlerin iş fırsatlarını doğru bir şekilde değerlendirmelerine, büyümelerine, yenilikçi olmalarına ve riskleri etkin yöneterek değer yaratmalarına yardımcı olmaktadır.

Teknoloji Hizmetleri

İş dünyası ve teknolojik inovasyon ayrılmaz hale gelmiştir. Teknoloji destekli iş dönüşüm hizmetlerine olan talep hızla artmaktadır. Siber Teknoloji’nin teknoloji uzmanlarından oluşan kadrosu ile,şirketlerin karşılaştıkları en kritik bilgi ve teknoloji ile ilgili problemlere kapsamlı çözümler sunmaktadır.

Ürün Takip Sistemi (ÜTS)

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Tübitak işbirliği ile geliştirilen Ürün Takip Sistemi ile tıbbi cihaz kapsamındaki tüm ürün hareketleri tekil bazda takip altına alınacaktır. Ürünlerin ÜTS formatında resimleriyle beraber yüklenmesi, ithalat ve üretim aşamalarıyla başlayacak olan bildirimler, ürünlerin müşterilere satışlarını, verilen ürünlerin iade alınmasını, fire işlemlerini, hurdaya ayırma süreçlerini de kapsayacaktır.

Ulusal bilgi bankası-TİTUB kapsamında optik sektöründe 1,500 optisyenlik müessesi ve 120 optik tedarikçisi SiberOptik programı kullanarak tekil takip karekod geçiş ve bildirim süreçlerini gerçekleştirmişlerdir. Yine aynı şekilde Siber Teknoloji bu geçiş ve bildirim  hizmetleri ni sunmaktadır

 

En başarılı şirketler, değişen ihtiyaçlarını zamanında tespit edebilen, bu doğrultuda gerekli önlemleri geliştiren ve uygulayanlar olacaktır. Siber Teknoloji Ekibi, binlerce projeden edinilen deneyimleri içeren ve bu projelerde görev almış tecrübeli uzmanı kadrosu sayesinde en ideal çözümleri hızlı bir şekilde geliştirebilecek ve iş fırsatlarının değerlendirilmesini sağlayacak yetkinliğe sahiptir.

Öte yandan, yerel mevzuat ve piyasa bilgisi ve “müşteri için değil, müşteri ile birlikte çalışma” ilkesi bu ideal çözümlerin gerçekçi ve uygulanabilir çözümler haline getirilmesini sağlamaktadır. Teknolojik çözümler sağlayan stratejik ortaklıklar, program ve proje yönetim yaklaşımları, farklı sektör uzmanlıkları, çözümlerin uygulanmasına ilişkin metodolojiler ve uygulama araçları, uygulanabilir çözümlerin eksiksiz olarak hayata geçirilmesini teminat altına almaktadır.

Siber Teknoloji olarak; karşımızdakileri dinler, açık konuşur, müşterilerimizle tek bir takım olarak beraber çalışırız. Yenilikçi alternatifler ve çözümler sunar, tüm etkinliklerimizde en üstün profesyonel hizmet standartlarını uygularız.

 

Hoşgeldiniz!

Siber İle SGK Ya E-fatura Çok Kolay

 İndirmiş olduğunuz dönem sonu pdf dosyanızı tek tuşla Siber’e aktarın ve e-fatura kesin

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70

TİTUBB’lü Ürünleri ÜTS’ye Kayıt Etmek

 Siber’de Hazırladığımız şablon ile artık çok kolay

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70