Siber Teknoloji Yazılım

Hizmetlerimiz

Teknik Destek

Teknik Destek ve Bakım Hizmetleri

Siber Teknoloji yazılım destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler; kritik teknik servis hizmetlerinden, bütünleşik yazılımlarımızın hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Alanında uzman personelimizle, işletmelerin asıl işlerine odaklanması sağlanarak, yazılım konusundaki tüm ihtiyaçları için, teknik destek ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte, teknolojik altyapının standartlara uygun ve bir bütün olarak çalışır durumda bulundurulması da bu kapsamda ele alınan çalışmalar arasındadır.
İşletmeler; Hangi yazılımımızı kullanıyor olursa olsun, işlerinin devamlılığını sağlamak ve beklenmeyen sorunlarda hızlı ve etkin destek sunabilmek için sözleşmeli hizmetler sunulmaktadır.

Hizmet Seçenekleri

Telefonda Destek Hizmeti:

Sözleşmeli işletmelerden ve ilk 1 yıl bakım hakkı bulunan müşterilerimizden çağrı geldiğinde anda, çağrı merkezi derhal müşterinin talebini ve destek koşullarını inceler. Şayet telefonda çözülebilir bir durum söz konusu ise, sorun çözülerek, çağrı hizmeti sonlandırılmış olur. Talep telefonda karşılanamıyor ise, müşteriye destek koşulları çerçevesinde, uzak masaüstü bağlantısı ile teknik hizmet verilir.

 

 

 

Uzaktan Destek Hizmeti:

Yazıcı, barkod, tekrar yazılım kurumu, yazılımlarımız hakkında destek ya da eğitim almak için istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim (remote access) yoluyla sağlanır.

Periyodik Bakım Hizmeti:

Periyodik bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşme süresince sayı limiti olmaksızın müşterilerimiz destek talep ettiği her an genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında yazılımların kontrolleri yapılır, güncelleme varsa güncelleme yapılarak, sanal bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede soruna sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.Destek kapsamı, ihtiyaca göre yazılım desteği olabileceği gibi, danışmanlık hizmetide olabilir.

Hoşgeldiniz!

Siber İle SGK Ya E-fatura Çok Kolay

 İndirmiş olduğunuz dönem sonu pdf dosyanızı tek tuşla Siber’e aktarın ve e-fatura kesin

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70

TİTUBB’lü Ürünleri ÜTS’ye Kayıt Etmek

 Siber’de Hazırladığımız şablon ile artık çok kolay

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70