Siber Teknoloji Yazılım

Modüller

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinen SiberOptik, müşterilerinizin her türlü bilgisi kayıt altına alabilir. Adı, soyadı, adres, cep telefonu gibi sadece temel bilgileri kaydedebileceğiniz gibi, ülkesi, doğum tarihi, lens yenileneme tarihi gibi detaylı bilgilere kadar müşteri verisini depolayabilir. Buna ek olarak, her siberoptik kullanıcısının kendi ihtiyaçlarına göre yapabileceği bir sınıflandırma alt yapısı mevcuttur. Örnek olarak: Anne diye bir grup açılır ve Anne olan müşteriler bu gruba dahil edilir. Bu şekilde, Anneler günü geldiğinde Tüm Anne müşterilerin Anneler Günü kutlanabilir. Aynı şekilde babalar, öğretmenler, devlet memurları gibi gruplar kurulabilir ve müşteriler sınıflandırılabilir. Bir müşteri birden fazla sınıfa pekala eklenebilir.

 

Her müşteriyi adından soyadından tanıyamayabilirsiniz. Buradan hareketle, eğer isterseniz, müşterinizin fotoğrafını da müşteri kartına elektronik olarak ilişkilendirebilirsiniz. Bu işlemi ayrı hiç bir programa gerek kalmadan, bir web kamerası vasıtasıyla yapabilirsiniz. Yada isterseniz, hazır bir resim dosyasını kullanabilir, bir tarayıcıdan taratabilir yada clipboarddan yapıştırabilirsiniz. Bu kadar basittir.

Müşteriyle ilgili kaydetmiş olduğunuz özel tarihler, zamanı geldiğinde size uyarı mesajı olarak geri döner. Açılış bilgileri ekranında, bugün hangi müşterilerinizin doğum günü olduğunu, hangilerinin evlilik yıldönümü olduğunu, bugün reçetelerinin yenilenme zamanı gelmiş olan müşterileri, bugün lenslerinin miadı dolmuş olan müşterilerinizi programı açar açmaz görürsünüz. Eğer kutlama yapacaksanız, hemen anında sms mesajı atabilirsiniz. Eğer hatırlatma yapacaksınız, ister arasınız, isterseniz sms mesajı atabilirsiniz. Bütün bunlar size müşteri memnuniyeti olarak geri dönecektir.

Müşteri kartında müşterinin sadece son reçete bilgilerini değil, bütün satış kayıtlarını, bütün reçete kayıtlarını doğrudan görebilir, ayrı ayrı izleyebilir, değiştirebilir ve yeni satış kaydı yada yeni iade kaydı oluşturabilirsiniz.

SiberOptik’le müşteriye ulaşmak çok kolaylaştırılmıştır. Binlerce müşteri kaydı içinde belirli bir müşteriyi bulmak için adının veya soyadının bir iki harfini yazarak hemen istediğiniz müşteriyi bulabilirsiniz. Aynı şekilde müşteri numarası, cep telefonu, ev telefonu, özel kodu bilgileriyle de kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hatta adının ortasındaki bir iki harfle bile ulaşabilirsiniz. Örnek olarak adından ararken %AN yazarsanız size Hakan, Hasan, Neslihan, Canan gibi müşteriler listelenecektir.

Müşteri bilgisi önemlidir. Aynı müşteriyi iki kere kaydetmek müşteri kayıtlarını doğru tutmamak demektir. Normal şartlarda yeni bir müşteri kaydı yapmadan önce bir arama gerçekleştirilir ve müşteri zaten varsa yeni bir müşteri kaydı açılmaz, o kayıttan devam edilir. Oysa siberOptik’te yeni bir müşteri kaydı girerken sistem otomatik olarak o isimde bir müşteri var mı diye bakar ve size aynı isimde olan müşterileri adresleri ve telefonlarıyla birlikte gösterir. Bu şekilde aynı müşteriye tekrar yanlış bir müşteri kartı açma hatasından sizi kurtarır. Bütün bunlara rağmen gene de aynı müşteriyi iki kere kaydetmişseniz, siberoptik size o müşteri bilgilerini birleştirme ve gereksiz olan kartı silme imkanını da getirir.

Müşteri bilgileri ekranı, müşteriyle ilgili her türlü işlemi tek ekrandan yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Örneğin detaylı müşteri ve satış bilgileri raporunu almak için çıkıp raporlara girmenize gerek yok, doğrudan müşteri kartından alabilirsiniz. Müşterinize zarf veya etiket basmak için müşteri kartına girmeniz yeterli. Tasarımını kendinizin de yapabileceği Zarf veya adres Etiketlerini doğrudan basabilirsiniz. Gene aynı ekrandan, müşterinize SMS ve E-Posta gönderebilirsiniz. Müşteri Hesap Ekstresi de müşteri bilgileri ekranından çıkartılabilir.

Hoşgeldiniz!

Siber İle SGK Ya E-fatura Çok Kolay

 İndirmiş olduğunuz dönem sonu pdf dosyanızı tek tuşla Siber’e aktarın ve e-fatura kesin

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70

TİTUBB’lü Ürünleri ÜTS’ye Kayıt Etmek

 Siber’de Hazırladığımız şablon ile artık çok kolay

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70