Siber Teknoloji Yazılım

Hizmetlerimiz

Ürün Takip Sistemi

Siber Teknoloji Yazılım Firması 1996 yılında kurulmuştur. Ağırlıklı olarak optik sektörüne kurumsal işletme yönetim sistemi yazılım projeleri üretmekle beraber, özel proje kapsamında verem savaş dispanserleri, ana çocuk sağlığı merkezleri, tabip odaları, sigorta reasürans ve brokerlik firmaları, esnaf odaları ve kurumsal eczaneler gibi farklı sektörlere de butik çalışmalarda bulunmuştur.

Ulusal bilgi bankası-TİTUB kapsamında optik sektöründe 1,500 optisyenlik müessesi ve 120 optik tedarikçisi SiberOptik programı kullanarak tekil takip karekod geçiş ve bildirim süreçlerini gerçekleştirmişlerdir.

 

 

 

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Tübitak işbirliği ile geliştirilen Ürün Takip Sistemi ile tıbbi cihaz kapsamındaki tüm ürün hareketleri tekil bazda takip altına alınacaktır. Ürünlerin ÜTS formatında resimleriyle beraber yüklenmesi, ithalat ve üretim aşamalarıyla başlayacak olan bildirimler, ürünlerin müşterilere satışlarını, verilen ürünlerin iade alınmasını, fire işlemlerini, hurdaya ayırma süreçlerini de kapsayacaktır.

 

Siber Yazılım Programı ile yapılan işlemler otomatik olarak REST servisleri JSON formatlarında yeniden üretilip ÜTS bildirimleri olarak gönderilecektir.  Bu gönderim işlemleri arka planda otomatik olarak yapılacağından kullanıcının ÜTS portalında herhangi bir zaman ayırmasına gerek olmayacaktır.

 

Siber Yazılım programını bağımsız olarak kullanabileceğiniz gibi hali hazırda kullanmakta olduğunuz yazılım çözümlerinize de entegre edebilirsiniz. SiberAktar programı ile ÜTS için gerekli tüm bilgileri kullandığınız programınızdan Siber programına online aktarıp buradan da ÜTS işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

SiberAktar programı her yazılım için ayrıca düzenlenmektedir, kullanılan program ve veri tabanı bilgileri ışığında Siber programına uygun kayıtlar aktarabilir şekilde yapılandırılmaktadır. (Logo, Mikro, Eta, Nebim, Netsis, SAP, Microsoft Dynamics, v.s.) Burada önemli olan çalıştığınız programın açık sql yapısında olmasıdır.

Hoşgeldiniz!

Siber İle SGK Ya E-fatura Çok Kolay

 İndirmiş olduğunuz dönem sonu pdf dosyanızı tek tuşla Siber’e aktarın ve e-fatura kesin

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70

TİTUBB’lü Ürünleri ÜTS’ye Kayıt Etmek

 Siber’de Hazırladığımız şablon ile artık çok kolay

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0216 325 12 70